• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Реагенти для Українського Референс-центру з клінічної лабораторної діагностики – ДК 021:2015 – 33690000-3 - Лікарські засоби різні (D-10™ Hemoglobin A1c Program Reorder Pack, 400 tests Програмний комплект змінний D10™ Hemoglobin A1c, 400 тестів – Код ДК 021:2015 – 33696500-0 - Лабораторні реактиви (НК 024:2023/НК 031:2024 – 53313 - Глікозильований гемоглобін (HbA1c), IVD, набір, рідинна хроматографія / W01010214 ГЛІКОЗИЛЬОВАНИЙ/ГЛІКОВАНИЙ ГЕМОГЛОБІН (КХ))

Країною походження товару не може бути Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

97 014.18 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
14
год
27
хв
37
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 2886aaa537ef41b395394cb14af96457
Внутрішній номер закупівлі: 30233429
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-000185-a   
Замовник: Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України»
Контактна особа: Марина Якимчук +380442398773 tenderrobota@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 97 014.18 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 08:31 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 08:31 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 08:31 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 15:59

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴97 014.18 Реагенти для Українського Референс-центру з клінічної лабораторної діагностики – ДК 021:2015 – 33690000-3 - Лікарські засоби різні (D-10™ Hemoglobin A1c Program Reorder Pack, 400 tests Програмний комплект змінний D10™ Hemoglobin A1c, 400 тестів – Код ДК 021:2015 – 33696500-0 - Лабораторні реактиви (НК 024:2023/НК 031:2024 – 53313 - Глікозильований гемоглобін (HbA1c), IVD, набір, рідинна хроматографія / W01010214 ГЛІКОЗИЛЬОВАНИЙ/ГЛІКОВАНИЙ ГЕМОГЛОБІН (КХ))