• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Реагенти для Українського Референс-центру з клінічної лабораторної діагностики – ДК 021:2015 – 33690000-3 - Лікарські засоби різні (D-10™ Hemoglobin A1c Program Reorder Pack, 400 tests Програмний комплект змінний D10™ Hemoglobin A1c, 400 тестів – Код ДК 021:2015 – 33696500-0 - Лабораторні реактиви (НК 024:2023/НК 031:2024 – 53313 - Глікозильований гемоглобін (HbA1c), IVD, набір, рідинна хроматографія / W01010214 ГЛІКОЗИЛЬОВАНИЙ/ГЛІКОВАНИЙ ГЕМОГЛОБІН (КХ))

Оголошено тендер

103 805.17 UAH
Номер: ae3fc2e471614124a2ac4c0c0edc99d0
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-000170-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України»
Замовник: Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України»
Очікувана вартість: 103 805.17 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Реагенти для Українського Референс-центру з клінічної лабораторної діагностики – ДК 021:2015 – 33690000-3 - Лікарські засоби різні (D-10™ Hemoglobin A1c Program Reorder Pack, 400 tests Програмний комплект змінний D10™ Hemoglobin A1c, 400 тестів – Код ДК 021:2015 – 33696500-0 - Лабораторні реактиви (НК 024:2023/НК 031:2024 – 53313 - Глікозильований гемоглобін (HbA1c), IVD, набір, рідинна хроматографія / W01010214 ГЛІКОЗИЛЬОВАНИЙ/ГЛІКОВАНИЙ ГЕМОГЛОБІН (КХ))
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
НК 024:2023: 53313 Глікований гемоглобін (HbA1c) IVD (діагностика in vitro), набір, рідинна хроматографія
Дата опублікування: 31.08.2026 08:02

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума103 805.17 UAH