-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Засувка чавунна, клапан зворотній
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-000182-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 14:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 14:00)
43 086.09
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
18
год
15
хв
01
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
a83c52dc6a7f402aa3922b1e356ee84f
Внутрішній номер закупівлі:
30233425
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-000182-a
Замовник:
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321512
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Лук′яненко Анатолій Васильович 380472333347 ALukianenko@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
43 086.09 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 08:30 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 08:30 - 08.09.2026 14:00
Період оскарження:
31.08.2026 08:30 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 14:16
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴43 086.09 Засувка чавунна, клапан зворотній