-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код за ДК 021:2015:50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Діагностика автомобіля VOLVO FM)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-000186-a
Завершена
17 700.01
UAH з ПДВ
Номер:
7d5875f6770c470d81829705cc692a65
Внутрішній номер закупівлі:
30233428
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-000186-a
Замовник:
Луцьке спеціальне комунальне автотранспортне підприємство "ЛУЦЬКСПЕЦКОМУНТРАНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30659101
-
Адреса:
43010, Україна, Волинська область, Луцьк, Дубнівська, 64
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Чернецька Ангеліна 380661245520 lskaptender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
17 700.01 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях60 календарні дні
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%
- Подіядата подання заявки
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях3 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код за ДК 021:2015:50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Діагностика автомобіля VOLVO FM)
Кількість
10 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРЕМІУМ ТРАКС ЛУЦЬК ЛТД""
×
-
Код ЄДРПОУ:
33980587
-
Контактна особа:
Лащук Софія Петрівна 380673999439
-
Адреса:
45242, Україна, Волинська область, с. Озерце, вул.Тракторна будинок 20 корпус А
Ціна пропозиції
17 700.01 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 08:31
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
19144cabbee44a01b45efcd87176aeef
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-000186-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРЕМІУМ ТРАКС ЛУЦЬК ЛТД""
×
-
Код ЄДРПОУ:
33980587
-
Адреса:
45242, Україна, Волинська область, с. Озерце, вул.Тракторна будинок 20 корпус А
Номер договору:
276/1
Сума договору:
17 700.01 UAH з ПДВ
Сума договору:
14 750.01 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 08:00
Статус:
Підписаний