-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робіт з розробки проєктної документації, проведення аналізу цін та проведення ек...×-
Виконання робіт з розробки проєктної документації, проведення аналізу цін та проведення експертизи по проекту: «Капітальний ремонт будівлі «Корпус №1 (будівля лікарні з харчоблоком)» Комунального некомерційного підприємства «Костопільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Костопільської міської ради (частини другого поверху – фізіотерапевтичний кабінет) за адресою: вул. Степанська, 52А, м. Костопіль, Рівненського району, Рівненської області» Коригування.
- ID: UA-2026-09-04-014249-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302918
Комунальне некомерційне підприємство "Костопільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" Костопільської міської ради ЄДРПОУ: 01999907ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сіль.- ID: UA-2026-09-04-014247-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302916
Борщівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Я.П.Горошка Борсуківської сільської ради Тернопільської області ЄДРПОУ: 24622321ДК 021:2015: 15872400-5 СільЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робіт з розробки проєктної документації, проведення аналізу цін та проведення ек...×-
Виконання робіт з розробки проєктної документації, проведення аналізу цін та проведення експертизи по проекту: «Капітальний ремонт будівлі «Корпус №2 (будівля лікарні з поліклінічним відділенням)» комунального некомерційного підприємства «Костопільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Костопільської міської ради (сходової клітки третього та четвертого поверхів) за адресою: вул. Степанська, 52А, м. Костопіль, Рівненського району, Рівненської області» Коригування
- ID: UA-2026-09-04-014246-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302915
Комунальне некомерційне підприємство "Костопільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" Костопільської міської ради ЄДРПОУ: 01999907ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Набори реактивів та реагентів: визначення глюкози, метод дослідження: ензиматичний колорим...×-
Набори реактивів та реагентів: визначення глюкози, метод дослідження: ензиматичний колориметричний метод/колориметричний/глюкозооксидазний/ферментативний метод, тип виконання аналізу: ручний, напівавтоматичний, автоматичний за кодом ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні
- ID: UA-2026-09-04-014244-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302914
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ СЕРЕДНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ УЖГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 44517740ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 - 80550000-4 Послуги з професійної підготовки у сфері безпеки (Послуги з н...×-
код ДК 021:2015 - 80550000-4 Послуги з професійної підготовки у сфері безпеки (Послуги з навчання з питань охорони праці та промислової безпеки)
- ID: UA-2026-09-04-014243-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302912
ВІДДІЛ ОСВІТИ КРАСНОКУТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БОГОДУХІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44131710ДК 021:2015: 80550000-4 Послуги з професійної підготовки у сфері безпекиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Системи безперебійного живлення ДК 021:2015 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубо...×-
Системи безперебійного живлення ДК 021:2015 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок (31154000-0 Джерела безперебійного живлення)
- ID: UA-2026-09-04-014242-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302911
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА, ТУРИЗМУ, У СПРАВАХ РЕЛІГІЙ ,МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПЕТРИКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42664853ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор.- ID: UA-2026-09-04-014241-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302910
Борщівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Я.П.Горошка Борсуківської сільської ради Тернопільської області ЄДРПОУ: 24622321ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Комплект обладнання для сонячної електростанції (код ДК 021:2015: 09330000-1 — Сонячна ен...×-
«Комплект обладнання для сонячної електростанції (код ДК 021:2015: 09330000-1 — Сонячна енергія) з послугами монтажу та пусконалагодження»
- ID: UA-2026-09-04-014240-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302909
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ ''МУКАЧІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ'' ЄДРПОУ: 35077585ДК 021:2015: 09330000-1 Сонячна енергіяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування (крупа манна)- ID: UA-2026-09-04-014237-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302907
Брусницька сільська рада ЄДРПОУ: 04417441ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Легковий автомобіль Renault Duster або еквівалент за кодом ДК 021:2015: 34110000-1 «Легко...×-
Легковий автомобіль Renault Duster або еквівалент за кодом ДК 021:2015: 34110000-1 «Легкові автомобілі»
- ID: UA-2026-09-04-014236-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302906
Комунальне підприємство "Вододар" Бориславської міської ради ЄДРПОУ: 37650131ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кухонне приладдя (каструлі, таз)- ID: UA-2026-09-04-014238-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302905
ЯБЛУНИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ПОЛЯНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ НАДВІРНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20556171ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор і супутня продукція- ID: UA-2026-09-04-014235-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302904
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛІЦЕЙ "МАКСИМУМ" КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 30948011ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 09130000-9 Нафта і дистиляти (Дизельне паливо (Євро 5), талон)- ID: UA-2026-09-04-014234-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302903
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СЛОБІДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04408778ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування (яйця)- ID: UA-2026-09-04-014232-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302901
Брусницька сільська рада ЄДРПОУ: 04417441ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 - 24910000-6 Клеї (Клей «ПВА» 1,0 кг)- ID: UA-2026-09-04-014231-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302900
ВІДДІЛ ОСВІТИ КРАСНОКУТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БОГОДУХІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44131710ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїЗавершена -