-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Легковий автомобіль Renault Duster або еквівалент за кодом ДК 021:2015: 34110000-1 «Легкові автомобілі»
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-014236-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 00:00)
985 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
20
год
54
хв
46
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
c109170f66ac46c580e66135d5a12c09
Внутрішній номер закупівлі:
30302906
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-014236-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Вододар" Бориславської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37650131
-
Адреса:
82300, Україна, Львівська область, Борислав, вулиця Володимира Великого 229А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Діль Оксана Ігорівна 380673404039 vododar5@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
985 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 23:51 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 23:51 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 23:51 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:29
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴985 000.00 Легковий автомобіль Renault Duster або еквівалент за кодом ДК 021:2015: 34110000-1 «Легкові автомобілі»