• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Комплект обладнання для сонячної електростанції (код ДК 021:2015: 09330000-1 — Сонячна енергія) з послугами монтажу та пусконалагодження»

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 20.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 20.09.26 00:00)

1 233 283.33 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
20
год
54
хв
49
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: e193163f719c4662a9952b02a8dfdf59
Внутрішній номер закупівлі: 30302909
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-014240-a   
Замовник: ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ ''МУКАЧІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ''
Контактна особа: Делеган Олександра +380991362388 makbuch@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09330000-1 Сонячна енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 233 283.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 23:48 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 23:48 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження: 04.09.2026 23:48 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 14:46

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 233 283.33 «Комплект обладнання для сонячної електростанції (код ДК 021:2015: 09330000-1 — Сонячна енергія) з послугами монтажу та пусконалагодження»