-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Комплект обладнання для сонячної електростанції (код ДК 021:2015: 09330000-1 — Сонячна енергія) з послугами монтажу та пусконалагодження»
Оголошено тендер
1 233 283.33
UAH
Номер:
7b81bf74e78244cfb7fedc10117cbd33
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-017444-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ ''МУКАЧІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ''
×
-
Код ЄДРПОУ:
35077585
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачеве, вул. Масарика Томаша, буд. 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ ''МУКАЧІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ''
×
-
Код ЄДРПОУ:
35077585
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачеве, вул. Масарика Томаша, буд. 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 233 283.33 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Комплект обладнання для сонячної електростанції (код ДК 021:2015: 09330000-1 — Сонячна енергія) з послугами монтажу та пусконалагодження»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09330000-1 Сонячна енергія
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
04.09.2026 23:36
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКошти спеціального фонду
Код класифікації видатківКПК-2026:2201420 - Підготовка кадрів закладами фахової передвищої освіти
Сума1 233 283.33 UAH