-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Системи безперебійного живлення ДК 021:2015 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок (31154000-0 Джерела безперебійного живлення)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-014242-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 20.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 20.09.26 00:00)
208 333.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
20
год
14
хв
38
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
ca3d0c16d46242748fc0964ccee4bd5d
Внутрішній номер закупівлі:
30302911
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-014242-a
Замовник:
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА, ТУРИЗМУ, У СПРАВАХ РЕЛІГІЙ ,МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПЕТРИКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42664853
-
Адреса:
51800, Україна, Дніпропетровська область, селище Петриківка, проспект Петра Калнишевського, буд. 69
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Лящина +380676307870 kultura_petrik228@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
208 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 23:49 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 23:49 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 23:49 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:47
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴208 333.33 Системи безперебійного живлення ДК 021:2015 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок (31154000-0 Джерела безперебійного живлення)