-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Системи безперебійного живлення ДК 021:2015 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок (31154000-0 Джерела безперебійного живлення)
Оголошено тендер
250 000.00
UAH
Номер:
0e17f12e06e34aa8945ddeb59b8a9b9d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-017408-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА, ТУРИЗМУ, У СПРАВАХ РЕЛІГІЙ ,МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПЕТРИКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42664853
-
Адреса:
51800, Україна, Дніпропетровська область, селище Петриківка, проспект Петра Калнишевського, буд. 69
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА, ТУРИЗМУ, У СПРАВАХ РЕЛІГІЙ ,МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПЕТРИКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42664853
-
Адреса:
51800, Україна, Дніпропетровська область, селище Петриківка, проспект Петра Калнишевського, буд. 69
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Системи безперебійного живлення ДК 021:2015 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок (31154000-0 Джерела безперебійного живлення)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
04.09.2026 23:20
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1080 - Надання спеціалізованої освіти мистецькими школами
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпропетровська
Сума250 000.00 UAH