-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Термоперетворювач та інше- ID: UA-2026-08-31-010832-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244095
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 40538421ДК 021:2015: 38410000-2 Лічильні приладиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Електромонтажні вироби (код та назва за ДК 021:2015: 44320000-9 - Кабелі та супутня продук...×-
Електромонтажні вироби (код та назва за ДК 021:2015: 44320000-9 - Кабелі та супутня продукція)
- ID: UA-2026-08-31-010798-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244094
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА Т0110 ЄДРПОУ: 33252672ДК 021:2015: 44322200-5 Кабельні роз’ємиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування газового обладнання та систем газопостачання, які не є...×-
Послуги з технічного обслуговування газового обладнання та систем газопостачання, які не є ГРМ
- ID: UA-2026-08-31-010813-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244088
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СЕНЧАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41830654ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тест смужки Акку-чек Актив, 50шт.,тест на Тропонин .- ID: UA-2026-08-31-010821-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244087
КНП Помічнянський центр первинної медико-санітарної допомоги ЄДРПОУ: 41835741ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сир кисломолочний фасований- ID: UA-2026-08-31-010817-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244086
ВІДДІЛ ОСВІТИ НОВОГУЙВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43993629ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 6 до...×-
Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 6 до 11 років; Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 11 до 14 років; Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 14 до 18 років
- ID: UA-2026-08-31-010835-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244084
Опорний заклад загальної середньої освіти "Любешівський ліцей" Любешівської селищної ради Волинської області ЄДРПОУ: 23017227ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
страхування наземних транспортних засобів (КАСКО)- ID: UA-2026-08-31-010815-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244083
ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поховання Захисників та Захисниць України- ID: UA-2026-08-31-010808-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244082
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ГЛОБИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04382056ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-010810-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244080
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення- ID: UA-2026-08-31-010833-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244077
Спортивно-культурний центр "Плоскирів" ЄДРПОУ: 21349089ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
(ДК 021:2015 код 45310000-3 Електромонтажні роботи) Переведення в довгострокове зберігання...×-
(ДК 021:2015 код 45310000-3 Електромонтажні роботи) Переведення в довгострокове зберігання трансформатора типу SFP-130000/165 філії "Середньодніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго"
- ID: UA-2026-08-31-010816-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244076
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з проведення позачергової технічної перевірки правильності роботи засобу обліку ел...×-
послуги з проведення позачергової технічної перевірки правильності роботи засобу обліку електричної енергії
- ID: UA-2026-08-31-010806-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244075
ХМЕЛЬНИЦЬКЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 45798761ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування для здобувачів освіти (Насіння кунжуту білого, ядра насіння соняшников...×-
Продукти харчування для здобувачів освіти (Насіння кунжуту білого, ядра насіння соняшникового)
- ID: UA-2026-08-31-010809-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244074
САВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04397106ДК 021:2015: 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія рафінована- ID: UA-2026-08-31-010805-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244072
Зозівський ліцей Липовецької міської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 26243817ДК 021:2015: 15410000-5 Сирі олії та тваринні і рослинні жириЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Витратні та інші матеріали до комп'ютерної техніки та оргтехніки- ID: UA-2026-08-31-010812-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244067
Державна установа "Табір для тримання військовополонених "Центр 5" ЄДРПОУ: 08562973ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняАктивна -