-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поховання Захисників та Захисниць України
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-010808-a
Завершена
280 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
aa3a064a84ac4604b143c4273dce550e
Внутрішній номер закупівлі:
30244082
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-010808-a
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ГЛОБИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04382056
-
Адреса:
39000, Україна, Полтавська область, Глобине, Кременчуцький р-н, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 285
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Садова Вікторія Анатоліївна 380995443776 sadovita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
98370000-7 Поховальні та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
280 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з поховання Захисників та Захисниць України
Кількість
20 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Пузаненко Наталія Василівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2585317424
-
Контактна особа:
Пузаненко Наталія Василівна 0536522877
-
Адреса:
39000, Україна, Полтавська область, Глобине, Полтавський шлях,буд.31
Ціна пропозиції
280 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 16:44
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
da276105d75148399c11a02a7cbeebaa
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-010808-a-a1
Постачальник:
ФОП Пузаненко Наталія Василівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2585317424
-
Адреса:
39000, Україна, Полтавська область, Глобине, Полтавський шлях,буд.31
Номер договору:
417
Сума договору:
280 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний