-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з поховання Захисників та Захисниць України
Оголошено тендер
336 000.00
UAH
Номер:
ad9e9725c1cf40648fa2ca8e49c5ef0e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-011258-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ГЛОБИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04382056
-
Адреса:
39000, Україна, Полтавська область, Глобине, Кременчуцький р-н, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 285
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ГЛОБИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04382056
-
Адреса:
39000, Україна, Полтавська область, Глобине, Кременчуцький р-н, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 285
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
336 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поховання Захисників та Захисниць України
Примітки:
Розмір бюджетного призначення за кошторисом або очікувана вартість закупівлі визначено в гривнях з урахуванням ПДВ. Місцезнаходження замовника *: вул.Центральна, 285, м.Глобине, Полтавська обл., 39000. Категорія: орган місцевого самоврядування. Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
98370000-7 Поховальні та супутні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 15:43
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля здійснюється на виконання Комплексної програми підтримки ветеранів війни та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, Захисників та Захисниць України, розвитку ветеранської політики в Глобинській громаді на 2023-2029 роки, відповідно рішення сесії Глобинської міської ради від 30.07.2026 №883.
-
Дата публікації:
31.08.2026 15:43
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з поховання Захисників та Захисниць України
Кількість
20 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3242 - Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення
Адміністративно-територіальна класифікаціяГлобине
Сума336 000.00 UAH