• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 6 до 11 років; Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 11 до 14 років; Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 14 до 18 років

Завершена

5 620 582.19 UAH без ПДВ
Номер: 0a1e3dd2a3784b45b99d64163effb4db
Внутрішній номер закупівлі: 30244084
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-010835-a   
Замовник: Опорний заклад загальної середньої освіти "Любешівський ліцей" Любешівської селищної ради Волинської області
Контактна особа: Курінчук Алла Петрівна +380509914170 borbich66@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2026-08-03-011318-a UA-2026-08-03-011318-a UA-2026-08-03-011318-a Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 5 620 582.19 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 6 до 11 років
Код ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
Кількість 20224 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 44201, Україна, Волинська область, селище Любешів, Камінь-Каширський район, вул. Незалежності, 39 На карті
Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 11 до 14 років
Код ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
Кількість 39342 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 44201, Україна, Волинська область, селище Любешів, Камінь-Каширський район, вул. Незалежності, 39 На карті
Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 14 до 18 років
Код ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
Кількість 14457 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 44201, Україна, Волинська область, селище Любешів, Камінь-Каширський район, вул. Незалежності, 39 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТзОВ "РАМЕДАС УКРАЇНА"
Ціна пропозиції 5 620 582.19 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 16:49
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: c80bbf93e2c44bc1b3556ea6381bad35
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-010835-a-a1
Постачальник: ТзОВ "РАМЕДАС УКРАЇНА"
Номер договору: 65
Сума договору: 5 620 582.19 UAH без ПДВ
Період дії договору: 26.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 26.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
Договір