-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 6 до 11 років; Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 11 до 14 років; Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 14 до 18 років
Оголошено тендер
5 620 582.19
UAH
Номер:
d4ccf12925b74f2ba62c5f004510ce9e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-009832-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Опорний заклад загальної середньої освіти "Любешівський ліцей" Любешівської селищної ради Волинської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
23017227
-
Адреса:
44200, Україна, Волинська область, Любешів, вул.Незалежності, 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Опорний заклад загальної середньої освіти "Любешівський ліцей" Любешівської селищної ради Волинської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
23017227
-
Адреса:
44200, Україна, Волинська область, Любешів, вул.Незалежності, 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
5 620 582.19 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 6 до 11 років; Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 11 до 14 років; Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 14 до 18 років
Примітки:
* Операції з надання послуг з харчування дітей у закладах освіти звільняються від оподаткування податком на додану вартість (ПДВ) згідно з підпунктом «г» підпункту 197.1.7 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України річний план закупівель затверджений рішенням уповноваженої особи протокол № 45 від 26.08.2026 року. Закупівля проводиться на очікувану вартість та відповідно до потреби на 2026 рік та у зв’язку із відміненою процедурою відкритих торгів UA-2026-08-03-011318-a. У відповідності до підпункту 6 пункту 13 Особливостей
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
31.08.2026 15:06
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 6 до 11 років
Кількість
20224 послуга
Період постачання
(не задано)
Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 11 до 14 років
Кількість
39342 послуга
Період постачання
(не задано)
Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 14 до 18 років
Кількість
14457 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписЗагальний фонд
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛюбешів
Сума3 934 407.53 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписЗагальний фонд
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛюбешів
Сума1 686 174.66 UAH