-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
М’ясопродукти- ID: UA-2026-09-02-013881-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272615
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3051 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803773ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Засоби для миття та чищення- ID: UA-2026-09-02-013889-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272614
Департамент фінансів Хмельницької обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02311419ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали, будівельні матеріали, інвентар та інструменти для проведення ремонтних робіт го...×-
Матеріали, будівельні матеріали, інвентар та інструменти для проведення ремонтних робіт господарським способом та здійснення господарської діяльності, підготовки до проведення опалювального сезону, ремонт теплових та водопровідних мереж, придбання електричних побутових приладів (Замок, Ручка на планці, Завіс, Засув)
- ID: UA-2026-09-02-013882-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272613
ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макаронні вироби.- ID: UA-2026-09-02-013888-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272612
КАРПИЛІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25319145ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крейда для малювааня- ID: UA-2026-09-02-013887-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272611
Парк культури та відпочинку ,,Партизанська слава" ЄДРПОУ: 19137730ДК 021:2015: 37820000-2 Приладдя для образотворчого мистецтваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівництво об’єкту «Нове будівництво підвідного магістрального водогону, насосно-фільтрув...×-
Будівництво об’єкту «Нове будівництво підвідного магістрального водогону, насосно-фільтрувальної станції та розвідних мереж в селищі Томаківка Нікопольського району Дніпропетровської області» (залишки робіт) (45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-09-02-013884-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272610
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Провід, гофра, розподільчі коробки- ID: UA-2026-09-02-013883-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272609
ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Контейнер з чорнилом- ID: UA-2026-09-02-013885-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272608
Відділ освіти,культури,молоді та спорту Арбузинської селищної ради ЄДРПОУ: 44094941ДК 021:2015: 22610000-9 Друкарська фарбаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зовнішній огляд з вибірковою перевіркою та ревізією контактних з'єднань та стану пров...×-
Зовнішній огляд з вибірковою перевіркою та ревізією контактних з'єднань та стану проводів у з'єднувальних і відгалужувальних коробках та щитах; перевірка стану запобіжників та автоматичних вимикачів; вимірювання опору ізоляції електропроводок, кабелів; перевірка стану заземлювальних пристроїв
- ID: UA-2026-09-02-013886-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272607
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ШЕПЕТІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02146943ДК 021:2015: 71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистотиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб цільнозерновий- ID: UA-2026-09-02-013878-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272605
МУЖІЇВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ЯНОША ГУНЯДІ БЕРЕГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26098504ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Резервуари для зберігання пально-мастильних матеріалів- ID: UA-2026-09-02-013855-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272604
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Додаткові модулі для внутрішніх поштоматів (з установкою та обслуговуванням)- ID: UA-2026-09-02-013880-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272603
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА" ЄДРПОУ: 21560045ДК 021:2015: 30130000-9 Поштова технікаПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Знаряддя- ID: UA-2026-09-02-013877-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272602
КП БСР "Бородянкатеплопостачання" ЄДРПОУ: 44300471ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Швидкозшивачі, папки- ID: UA-2026-09-02-013875-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272601
Міністерство освіти і науки України ЄДРПОУ: 38621185ДК 021:2015: 22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуг тренера в рамках заходу «Стратегічна сесія регіонального молодіжного конгресу Львів...×-
послуг тренера в рамках заходу «Стратегічна сесія регіонального молодіжного конгресу Львівщини при конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
- ID: UA-2026-09-02-013876-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272600
КЗ ЛОР "Львівський обласний молодіжний центр" ЄДРПОУ: 25263114ДК 021:2015: 80500000-9 Навчальні послугиАктивна -