• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Будівництво об’єкту «Нове будівництво підвідного магістрального водогону, насосно-фільтрувальної станції та розвідних мереж в селищі Томаківка Нікопольського району Дніпропетровської області» (залишки робіт) (45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)

Завершена

285 708 000.00 UAH з ПДВ
Номер: f84aa9fb516e402a90998747e0eada5a
Внутрішній номер закупівлі: 30272610
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-013884-a   
Замовник: Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Дніпропетровській області
Контактна особа: Клейман Ганна Анатоліївна 380567913774 svizinska.ha@restoration.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Дніпропетровській області (надалі Служба відновлення) керуючись розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24.06.2026 р. № 620-р «Про затвердження переліку проектів, пов’язаних із підвищенням надійності функціонування систем водопостачання, зокрема проектів з будівництва, реконструкції, капітального ремонту, та інших інженерно-технічних заходів із забезпечення безперебійного водопостачання, а також обсягів коштів для їх фінансування». Відповідно до рішення Томаківської селищної ради від 29.01.2026 № 1976-50/VIII «Про фінансування з бюджету Томаківської селищної територіальної громади будівництва об’єкта “Нове будівництво підвідного магістрального водогону, насосно-фільтрувальної станції та розвідних мереж в селищі Томаківка Нікопольського району Дніпропетровської області”» замовником на виконання робіт з будівництва зазначеного об’єкта визначено Службу відновлення та розвитку інфраструктури у Дніпропетровській області. Відповідно до протоколу чергового засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Виконавчого комітету Томаківської селищної ради № 16 від 17.06.2026 року розглянуто питання щодо запобігання виникненню на території Томаківської селищної територіальної громади ситуації техногенного характеру регіонального рівня, пов’язаної з можливим припиненням централізованого водопостачання, та необхідності вжиття невідкладних заходів шляхом реалізації проєкту з підвищення надійності функціонування системи водопостачання. Зазначеним протоколом, з урахуванням наслідків руйнування Каховської ГЕС, тривалої відсутності централізованого питного водопостачання та існуючих ризиків для життєдіяльності населення Томаківської селищної територіальної громади, визначено нагальну потребу у реалізації в найкоротший термін проєкту «Нове будівництво підвідного магістрального водогону, насосно-фільтрувальної станції та розвідних мереж в селищі Томаківка Нікопольського району Дніпропетровської області», термін виконання — невідкладно. Також протоколом № 16 від 17.06.2026 року визначено необхідність звернення до Дніпропетровської регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій щодо внесення на її розгляд питання про визначення реалізації (фінансування) зазначеного проєкту як нагальної потреби на регіональному рівні та визначення джерел його фінансування. Відповідно до протоколу позачергового засідання Дніпропетровської регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій № 22 від 06.07.2026 року визначено нагальну потребу у реалізації проєктів, пов’язаних із підвищенням надійності функціонування систем водопостачання, як заходу, спрямованого на запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного характеру, пов’язаних із порушенням або припиненням водопостачання населених пунктів області, та мінімізацію їх наслідків. Зокрема, у Томаківській селищній територіальній громаді внаслідок підриву Каховської ГЕС без централізованого водопостачання залишаються 34 населені пункти територіальної громади, в яких проживає близько 18 тисяч мешканців, у тому числі внутрішньо переміщені особи. Для забезпечення потреб населення у питній воді встановлено 13 систем очищення води методом зворотного осмосу, організовано пункти питної води та підвезення питної води з м. Запоріжжя. Разом з тим наявних ресурсів недостатньо для повного забезпечення населення питною водою, що створює ризики для нормальних умов життєдіяльності населення та пряму загрозу виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру. Єдиним шляхом усунення зазначених ризиків, забезпечення належного санітарно-епідеміологічного стану та сталого централізованого водопостачання є завершення робіт та введення в експлуатацію об’єкта «Нове будівництво підвідного магістрального водогону, насосно-фільтрувальної станції та розвідних мереж в селищі Томаківка Нікопольського району Дніпропетровської області». За результатами розгляду зазначеного питання Дніпропетровською регіональною комісією з питань ТЕБ і НС визначено нагальну потребу у реалізації проєктів, пов’язаних із підвищенням надійності функціонування систем водопостачання, як заходу, спрямованого на запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного характеру, пов’язаних із порушенням або припиненням водопостачання населених пунктів області, та мінімізацію їх наслідків. Також визначено необхідність вжиття заходів щодо забезпечення безумовного виконання запланованих заходів, спрямованих на підвищення надійності функціонування систем питного водопостачання, запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного характеру, пов’язаних із порушенням або припиненням водопостачання населених пунктів, та мінімізацію їх наслідків. Крім того, відповідно до рішення Томаківської селищної ради від 23.07.2026 № 2113-54/VIII «Про внесення змін до Програми відновлення водозабезпечення мешканцям Томаківської селищної територіальної громади Нікопольського району Дніпропетровської області на 2026 рік» з бюджету Томаківської селищної територіальної громади виділено кошти на фінансування будівництва об’єкта «Нове будівництво підвідного магістрального водогону, насосно-фільтрувальної станції та розвідних мереж в селищі Томаківка Нікопольського району Дніпропетровської області». Таким чином, Службу відновлення визначено замовником виконання робіт та одержувачем бюджетних коштів, рішеннями місцевої та регіональної комісій з питань ТЕБ і НС документально підтверджено нагальну потребу у невідкладній реалізації проєкту, а рішенням Томаківської селищної ради виділено кошти на фінансування його будівництва. У зв’язку з викладеним, з метою недопущення виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру, забезпечення населення централізованим питним водопостачанням та якнайшвидшої реалізації зазначеного проєкту, наявні документально підтверджені об’єктивні обставини, що зумовлюють необхідність невідкладного здійснення закупівлі робіт відповідно до підпункту 4 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами). В разі наявності в складі Робіт товарів (устаткування), визначених п. 6-1 Прикінцевих та перехідних положень Закону про публічні закупівлі щодо локалізації виробництва та додатковим переліком, вартість якого дорівнює або перевищує 1,0 млн. грн, Підрядник зазначає перелік таких товарів (устаткування) в Додатку № 6 (Інформація щодо підтвердження ступені локализації виробництва) до цього Договору. 1.11. При поставці товару (устаткування), зазначеного у Додатку № 6 до цього Договору, до яких встановлені вимоги щодо підтвердження ступеню локалізації виробництва, Підрядник надає Замовнику підготовлену виробником товару (устаткування) фактичну калькуляцію собівартості такого товару (устаткування) щодо кожної позиції, зазначеної у Додатку № 6 до цього Договору, для оприлюднення Замовником в електронній системі закупівель разом із звітом про виконання Договору про закупівлю відповідно до п. 13 Порядку підтвердження ступеня локалізації виробництва товарів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02.08.2022 № 861, зокрема інформацію про всіх суб'єктів господарювання, залучених до ланцюга постачання між виробником товару та Підрядником. Для товарів (устаткування) походження з країн-членів Угоди надається документ, що підтверджує країну походження (сертифікат про країну походження товару або засвідчену декларацію про походженя товару, або декларацію про походження товару, або сертифікат про регіональне найменування товару). - у разі відсутності у Підрядника, під час надання виконаних робіт згідно «Актів приймання виконаних будівельних робіт» (форма КБ-2в), документів, що підтверджує країну походження товару, особливості якої визначені положеннями Закону України № 4888-ІХ «Про публічні закупівлі» щодо локалізації, нормами пункту 6-1 Прикінцевих та перехідних положень Закону про публічні закупівлі щодо локалізації виробництва (зі змінами та доповненнями). у разі подання Підрядником недостовірної інформації щодо рівня локалізації виробництва такого товару або постачання товару, що не відповідає заявленому ступеню локалізації виробництва стягується штраф у розмірі 15 % (п'ятнадцяти відсотків) вартості такого товару. ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПІДТВЕРДЖЕННЯ СТУПЕНЯ ЛОКАЛІЗАЦІЇ ВИРОБНИЦТВА Будівництво об’єкту «Нове будівництво підвідного магістрального водогону, насосно-фільтрувальної станції та розвідних мереж в селищі Томаківка Нікопольського району Дніпропетровської області» (залишки робіт) (45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь) Назва товару код за CPV Коду за УКТ ЗЕД Кількість Вартість, грн. Ступінь локалізації Труби сталеві електрозварні прямошовні та спіральношовні з опором розриву не менше 38 кгс/мм2, зовнішній діаметр 530 мм, товщина стінки 10 мм 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби 305310090 --- інші 12,048м 99047,57 Ступінь локалізації виробництва≥30% Труби сталеві електрозварні прямошовні та спіральношовні з опором розриву не менше 38 кгс/мм2, зовнішній діаметр 530 мм, товщина стінки 12 мм, вельми посилена, екструдована поліетиленом у 2-3 шари /футляр/ 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби 7305310090 --- інші 210,84м 2040387,23 Ступінь локалізації виробництва≥30% Каналізаційна насосна станція стільникова Ф2400мм, H=7000мм (КНС MakBoxPump(d=2400 h=7000) в комплекті з насосами Grundfos типу DP і шафою керування*) 42120000-6 Насоси та компресори 8413702100 --- одноступінчасті 1шт 1216294,06 Ступінь локалізації виробництва≥30% Установка мультифункціональна LWT UF 15000 для підготовки води продуктивністю Q=62,5м3/год та Q=1500м3/добу у комплекті (1частина): 1.Комплект станцій дозування (сірчаної кислоти, перманганату натрію, коагулянту, гіпохлориду натрію). 2.Блок дискових фільтрів з автоматичною промивкою LWT-MDF-2х76000, Q=2х76,0 м3/год. 3.Насосна станція подачі вхідної води LWT-PS-2х76000, Q=2х76 ,0 м3/год. 4. Комплект автоматизованої системи управління на базі ПЛК Siemens 1513 та панеллю оператора ТР 1200 Сomfort (керування та силова частина). 5.Блок системи ультрафільтрації LWT-UF-3х32000, Q=3х32,0 м3/год. Q=1500м3/добу в комплекті зі станціями СІП та СЕВ промивки 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації 8421210000 -- для фільтрування або очищення води 1комплект 33924578,83 Ступінь локалізації виробництва≥30%
Очікувана вартість: 285 708 000.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Будівництво об’єкту «Нове будівництво підвідного магістрального водогону, насосно-фільтрувальної станції та розвідних мереж в селищі Томаківка Нікопольського району Дніпропетровської області» (залишки робіт)
Код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Кількість 1 робота
Період постачання до 03.09.2027
Місце постачання 00000, Україна, Дніпропетровська область, Нікопольський район, Томаківська територіальна громада, селище Томаківка. На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГРУПА КОМПАНІЙ «АВТОСТРАДА»
Ціна пропозиції 285 708 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 19:21
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 8711cad749ae4ed786be3c363a95896c
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-02-013884-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГРУПА КОМПАНІЙ «АВТОСТРАДА»
Номер договору: Б-ТОМ-2-2026
Сума договору: 285 708 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 238 090 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2027 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 18:00
Статус:
Підписаний
pdf
40148165_ТОВ_ГК_АВТОСТРАДА_2026-09-02_15-14.pdf
pdf
Інформація щодо підтвердження ступеня локалізації виробництв...
docx
Локалізація томаківка.docx
pdf
Договір Б-ТОМ-2-2026_без кошторисів.pdf
pdf
кошториси Б-ТОМ-2-2026.pdf
pdf
Відомість ресурсів_Б-ТОМ-2-2026.pdf
docx
Договір Б-ТОМ-2-2026 з новою локалізацією.docx
doc
Технічне завдання_Томаківка.rtf.doc
rtf
додаток 2.rtf
docx
Додаток № 5 ред. 01.09.26.docx
docx
Додаток №3.docx
docx
Додаток № 4 Томаківка договір 01.09.2026.docx
docx
Додаток №2.1. ред. 01.09.2026.docx
docx
Додаток № 6 (Томаківка)- локалізація - додаткові +.docx
zip
Договірна ціна.zip