-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Резервуари для зберігання пально-мастильних матеріалів
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-013855-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 18.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 18.09.26 00:00)
8 542 300.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
22
год
17
хв
09
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
461b8304463249869b89efd76dbeb748
Внутрішній номер закупівлі:
30272604
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-013855-a
Замовник:
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють»
×
-
Код ЄДРПОУ:
45013109
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Желєзний Костянтин +380443651928 100pa@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
8 542 300.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 19:15 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 19:15 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження:
02.09.2026 19:15 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 11:19
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴8 542 300.00 Резервуари для зберігання пально-мастильних матеріалів