-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Додаткові модулі для внутрішніх поштоматів (з установкою та обслуговуванням)
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-013880-a
Мова тендерної пропозиції українська. Всі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові ніж українська, учасник надає переклад цього документа на українську мову. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник. Терміни поставки Товарів в оголошенні наведені орієнтовні, детальна інформація щодо умов поставки Товарів визначена в умовах тендерної документації, зокрема в проєкті договору про закупівлю. Застосовані критерії оцінки – ціна (100%).
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 10:00)
9 992 700.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
08
год
17
хв
18
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
a9e49c39bfc246a1b3bfd8037b867bb7
Внутрішній номер закупівлі:
30272603
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-013880-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560045
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, вул. Хрещатик, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Турчина Вікторія Анатоліївна 380500508234 turchyna-va@ukrposhta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30130000-9 Поштова технікаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
9 992 700.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 19:20 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 19:20 - 18.09.2026 10:00
Період оскарження:
02.09.2026 19:20 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:04
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴9 992 700.00 Додаткові модулі для внутрішніх поштоматів (з установкою та обслуговуванням)