-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Додаткові модулі для внутрішніх поштоматів (з установкою та обслуговуванням)
Оголошено тендер
11 991 240.00
UAH
Номер:
e6310509a8eb43b782d3ab2cb96637a5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-017057-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АТ "УКРПОШТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560045
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, вул. Хрещатик, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560045
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, вул. Хрещатик, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
11 991 240.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Додаткові модулі для внутрішніх поштоматів (з установкою та обслуговуванням)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30130000-9 Поштова техніка
Дата опублікування:
02.09.2026 18:46
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума11 991 240.00 UAH