-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
44520000-1 - Замки, ключі та петлі Лінійна арматура для Північного ТУОМ- ID: UA-2026-08-31-002275-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235592
ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 16.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги, пов'язані з програмним забезпеченням (технічна підтримка програмного забезпе...×-
Послуги, пов'язані з програмним забезпеченням (технічна підтримка програмного забезпечення АСКОД у складі системи електронного документообігу)
- ID: UA-2026-08-31-002289-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235591
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ОДЕСЬКА ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ" ЄДРПОУ: 20933314ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шкільна та спортивна форма- ID: UA-2026-08-31-002290-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235589
ОХТИРСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №11 ОХТИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 33158505ДК 021:2015: 18110000-3 Формений одягЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лак- ID: UA-2026-08-31-002284-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235588
ДК 021:2015: 44820000-4 ЛакиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Проф. лист 10 білий- ID: UA-2026-08-31-002291-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235584
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3022 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803595ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 19520000-7 Пластмасові вироби для ТУ ДСА України в Кіровоградській облас...×-
Код ДК 021:2015 - 19520000-7 Пластмасові вироби для ТУ ДСА України в Кіровоградській області
- ID: UA-2026-08-31-002281-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235582
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СУДОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ УКРАЇНИ В КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26241445ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Йогурт без наповнювача- ID: UA-2026-08-31-002280-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235579
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 21313677ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 16.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
обруч- ID: UA-2026-08-31-002279-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235576
Відокремлений структурний підрозділ "Технічний фаховий коледж Луцького національного технічного університету" ЄДРПОУ: 26415046ДК 021:2015: 37423200-1 Обручі для художньої гімнастикиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріальні цінності з метою накопичення місцевого матеріального резерву код ДК 021:2015-3...×-
Матеріальні цінності з метою накопичення місцевого матеріального резерву код ДК 021:2015-35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
- ID: UA-2026-08-31-002276-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235575
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ НОВООРЖИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05509151ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
за кодом CPV за ДК 021:2015 - 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів...×-
за кодом CPV за ДК 021:2015 - 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (Прокладка зливної пробки, деталізований код - 34330000-9 - Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів, ПАТРУБОК ПОВІТРЯНИЙ, деталізований код - 34330000-9 - Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів, ПАТРУБОК ПОВ ФІЛЬТРА, деталізований код - 34330000-9 - Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів)
- ID: UA-2026-08-31-002273-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235573
Шегинівська сільська рада Яворівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04371928ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (придбання піску для приготуван...×-
ДК 021:2015 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (придбання піску для приготування піщано-сольової суміші та інших потреб)
- ID: UA-2026-08-31-002288-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235572
ПІСОЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04396727ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крохмаль (ДК 021:2015:15620000-0)- ID: UA-2026-08-31-002266-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235571
ВІДДІЛ ОСВІТИ КОТЕЛЕВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43976032ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Металопластикові двері для Музичної школи (код ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби)- ID: UA-2026-08-31-002263-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235570
УПРАВЛІННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ЛОКАЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44126166ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріпильні деталі- ID: UA-2026-08-31-002270-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235568
Державна установа "Надержинщинська виправна колонія (№65)" ЄДРПОУ: 08564311ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клей "Столяр", клей для плитки- ID: UA-2026-08-31-002262-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235567
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ АРЦИЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44054694ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїЗавершена -