• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Йогурт без наповнювача

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 16.09.26 10:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 16.09.26 10:00)

286 950.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
20
год
26
хв
02
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: e42751beeb1c42b5b755c8c626603e68
Внутрішній номер закупівлі: 30235579
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-002280-a   
Замовник: ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Контактна особа: Климець Аліна Борисівна 380384263823 klymets.alina@khnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 286 950.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 10:56 - 13.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 10:56 - 16.09.2026 10:00
Період оскарження: 31.08.2026 10:56 - 13.09.2026 00:00
Аукціон: з 17.09.2026 12:09

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴286 950.00 Йогурт без наповнювача