• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (придбання піску для приготування піщано-сольової суміші та інших потреб)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

1 148 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
10
год
26
хв
06
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: feb745cf3ab742a0b9716295890b53fb
Внутрішній номер закупівлі: 30235572
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-002288-a   
Замовник: ПІСОЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Контактна особа: Червякова Катерина 0577427478 rada43750767@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 148 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 10:56 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 10:56 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 10:56 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 12:02

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 148 000.00 ДК 021:2015 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (придбання піску для приготування піщано-сольової суміші та інших потреб)