• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (придбання піску для приготування піщано-сольової суміші та інших потреб)

Оголошено тендер

1 377 600.00 UAH
Номер: f220436af27949d5a0ccab4ca27ccaa0
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-002883-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПІСОЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Замовник: ПІСОЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Очікувана вартість: 1 377 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (придбання піску для приготування піщано-сольової суміші та інших потреб)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 31.08.2026 10:48
Дата модифікації: 31.08.2026 10:48

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяПісочинська
Сума482 160.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:8110 - Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха
Адміністративно-територіальна класифікаціяПісочинська
Сума895 440.00 UAH