-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
канцелярські товари- ID: UA-2026-08-31-011789-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245069
КП Відділ соціального захисту населення Бродівської міської ради ЄДРПОУ: 43949344ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з централізованого водовідведення м.Кременчук- ID: UA-2026-08-31-011788-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245068
СУМСЬКЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 43316700ДК 021:2015: 90430000-0 Послуги з відведення стічних водЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
круг відрізний по мет.125*1,2- ID: UA-2026-08-31-011791-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245067
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти Київської обласної ради "Васильківський професійний коледж" ЄДРПОУ: 22204341ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги щодо підготовки до опалювального сезону: повірка шахтних та інших сигналізацій і а...×-
Послуги щодо підготовки до опалювального сезону: повірка шахтних та інших сигналізацій і аналіз горючих газів, переносні, шахтні інтерферометри (ПГФ, СТХ)
- ID: UA-2026-08-31-011792-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245064
Головне управління Державної казначейської служби України в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 37951998ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Силові кабелі- ID: UA-2026-08-31-011775-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245063
Військова частина А0351 ЄДРПОУ: 09965650ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
30120000-6 - Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку- ID: UA-2026-08-31-011783-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245061
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЗДОЛБУНІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ» ЗДОЛБУНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02000105ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Помідори (томати) свіжі, польові, видовжені, ДСТУ 3246- ID: UA-2026-08-31-011782-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245060
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КРОПИВНИЦЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№6)" ЄДРПОУ: 08563777ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів закладу загальної середньої освіти Марківс...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів закладу загальної середньої освіти Марківський ліцей Солотвинської селищної ради за ДК 021:2015 – 55320000-9 «Послуги з організації харчування» (конкретний код ДК 021:2015 – 55321000-6 «Послуги з готування їжі»).
- ID: UA-2026-08-31-011780-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245059
Марківський ліцей Солотвинської селищної ради Івано-Франківького району, Івано-франківської області ЄДРПОУ: 23804994ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття вул. Соборна та вул. Європейська в м. Герца, Чернівець...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття вул. Соборна та вул. Європейська в м. Герца, Чернівецького району Чернівецької області (ямковий ремонт, забивання тріщин та просадок асфальтобетонного покриття струменевим методом з використанням машин MADPATCHER
- ID: UA-2026-08-31-011776-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245058
ГЕРЦАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 21423970ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Рідини (в асортименті) на автомобіль Hyundai Tucson (Vin TMAJ3813BLJ984661)- ID: UA-2026-08-31-011779-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245057
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)" ЄДРПОУ: 04012460ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кутник- ID: UA-2026-08-31-011778-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245056
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ГУРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44074511ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Паливо-мастильні матеріали для заправки транспортних засобів (ПММ)- ID: UA-2026-08-31-011777-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245055
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "КРИВОРІЖТЕПЛОМЕРЕЖА" ЄДРПОУ: 03342184ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-011781-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245054
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по здійсненню технічного нагляду за виконанням поточного ремонту асфальтобетонного...×-
Послуги по здійсненню технічного нагляду за виконанням поточного ремонту асфальтобетонного покриття прибудинкових територій, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, які межують з житловим фондом
- ID: UA-2026-08-31-011771-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245053
Департамент житлового господарства Вінницької міської ради ЄДРПОУ: 34849090ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Труба профільна в асортименті- ID: UA-2026-08-31-011774-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245052
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А1744 ЄДРПОУ: 08088626ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-