-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Науково-технічні послуги в галузі інженерії (Об'єднання та спільна переобробка сейсмі...×-
Науково-технічні послуги в галузі інженерії (Об'єднання та спільна переобробка сейсмічних досліджень 3D виконаних в різні роки та їх комплексування з сейсмічними даними 2D отриманими на Дашавському ПСГ)
- ID: UA-2026-08-31-006313-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239610
Акціонерне товариство "Укртрансгаз" ЄДРПОУ: 30019801ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 14:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Замки- ID: UA-2026-08-31-006322-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239609
Комунальне підприємство "Добрий господар" Бучанської міської ради ЄДРПОУ: 41141202ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 39710000-2 – Електричні побутові прилади (Посудомийна машина купольна)- ID: UA-2026-08-31-006309-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239608
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ВІННИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 11" ЄДРПОУ: 26176268ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи (Капітальний ремонт будівлі...×-
Код ДК 021:2015 - 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи (Капітальний ремонт будівлі Капітальний ремонт будівлі підстанції «Лівобережна-1» АТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» в частині улаштування антидронового захисту)
- ID: UA-2026-08-31-006319-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239607
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» ЄДРПОУ: 00130926ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Елементи електричних схем (затискачі, з'єднувачі, запобіжники та комплектуючі) за код...×-
Елементи електричних схем (затискачі, з'єднувачі, запобіжники та комплектуючі) за кодом ДК 021:2015 «31220000-4 Елементи електричних схем»
- ID: UA-2026-08-31-006312-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239606
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 22815333ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки , калібрування,...×-
Послуги з повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки , калібрування, перевірка метрологічних характеристик, та інші метрологічні послуги (ДК 021:2015 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів)
- ID: UA-2026-08-31-006310-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239605
Комунальне некомерційне підприємство "Селидівська центральна міська лікарня Селидівської міської ради" ЄДРПОУ: 01991116ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельний камінь- ID: UA-2026-08-31-006314-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239600
Медичний реабілітаційний центр МВС України "Кремінці" ЄДРПОУ: 08733802ДК 021:2015: 44910000-2 Будівельний каміньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стрічка ізоляційна- ID: UA-2026-08-31-006305-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239599
Комунальне підприємство "Теплоенергетик" КМР" ЄДРПОУ: 24153576ДК 021:2015: 31650000-7 Ізоляційне приладдяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з демонтажу та монтажу покриттів підлоги в укритті будівлі комунального закладу &q...×-
Послуги з демонтажу та монтажу покриттів підлоги в укритті будівлі комунального закладу "Очаківський ліцей" Очаківської міської ради
- ID: UA-2026-08-31-006311-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239598
Управління освіти та з гуманітарних питань Очаківської міської ради ЄДРПОУ: 20908279ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба- ID: UA-2026-08-31-006302-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239597
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СКОРОХОДІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40924458ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Товарно-транспортна накладна, подорожній лист вантажного автомобіля, подорожній лист тракт...×-
Товарно-транспортна накладна, подорожній лист вантажного автомобіля, подорожній лист трактора
- ID: UA-2026-08-31-006306-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239596
ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ЦПРП-26П_19_БЗ: Послуги з технічного обслуговування газового обладнання котельні (внутріш...×-
ЦПРП-26П_19_БЗ: Послуги з технічного обслуговування газового обладнання котельні (внутрішньобудинкові системи газопостачання) ВП філії «ЦПРП" м.Золотоноша
- ID: UA-2026-08-31-006308-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239595
Філія "Центр професійного розвитку персоналу" Акціонерного товариства "Українська залізниця" ЄДРПОУ: 40081368ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуга з ремонту транспортного засобу (технічного обслуговування) Isuzu D-Max- ID: UA-2026-08-31-006259-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239594
Військова частина А4076 ЄДРПОУ: 26632418ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
37820000-2 Приладдя для образотворчого мистецтва (фарба гуаш)- ID: UA-2026-08-31-006300-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239591
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БЛИЗНЮКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЛОЗІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43966113ДК 021:2015: 37820000-2 Приладдя для образотворчого мистецтваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Послуги з організації гарячого харчування учнів закладів загальної середньої освіти Пасіч...×-
«Послуги з організації гарячого харчування учнів закладів загальної середньої освіти Пасічнянської сільської ради» ДК 021:2015 - 55520000-1 Кейтерингові послуги (відповідний код ДК 021:2015 – 55523100-3 послуги з організації шкільного харчування) ЛОТ 1 - Послуги з організації гарячого харчування учнів Пнівського ліцею Пасічнянської сільської ради» ДК 021:2015 - 55520000-1 Кейтерингові послуги (відповідний код ДК 021:2015 – 55523100-3 послуги з організації шкільного харчування)
- ID: UA-2026-08-31-006298-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239589
ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -