-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організацій
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013016-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 20:23)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 20:23)
125 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
23
год
01
хв
17
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
90fc68de102d4c22817252ed1622d690
Внутрішній номер закупівлі:
30246193
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013016-a
Замовник:
Спеціалізована лабораторія з питань експертизи та досліджень Держмитслужби
×
-
Код ЄДРПОУ:
43348622
-
Адреса:
04073, Україна, м. Київ, Київ, пр-т Степана Бандери, 8, корп. 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Петренко Сергій Юрійович +380444267741 lb.post@customs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
98110000-7 Послуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організаційАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
125 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 20:22 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 20:22 - 08.09.2026 20:23
Період оскарження:
31.08.2026 20:22 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 14:48
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴125 000.00 Послуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організацій (відтворення офіційних копій нормативних документів в електронному вигляді на e-mail Замовника)