-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організацій
Оголошено тендер
150 000.00
UAH
Номер:
84a9251847bc451c9fcbbc395385d9a6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-015414-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Спеціалізована лабораторія з питань експертизи та досліджень Держмитслужби
×
-
Код ЄДРПОУ:
43348622
-
Адреса:
04073, Україна, м. Київ, Київ, пр-т Степана Бандери, 8, корп. 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Спеціалізована лабораторія з питань експертизи та досліджень Держмитслужби
×
-
Код ЄДРПОУ:
43348622
-
Адреса:
04073, Україна, м. Київ, Київ, пр-т Степана Бандери, 8, корп. 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
150 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організацій
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
98110000-7 Послуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організацій
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 20:02
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організацій (відтворення офіційних копій нормативних документів в електронному вигляді на e-mail Замовника)
Кількість
45 одиниця
Період постачання
до 15.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:3506000 - Державна митна служба України
Сума150 000.00 UAH