-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Печиво вівсяне- ID: UA-2026-08-31-012389-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245667
ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового...×-
Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апарату
- ID: UA-2026-08-31-012386-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245666
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЄДРПОУ: 02003600ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з тимчасового розміщення (проживання) запрошених Замовником театральних колективів...×-
Послуги з тимчасового розміщення (проживання) запрошених Замовником театральних колективів та окремих виконавців - учасників фестивалю «Схід Опера Фест - 2026» в рамках виконання Договору про надання гранту № 9EVE11-26258 від 01 червня 2026 року.
- ID: UA-2026-08-31-012390-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245663
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ ІМЕНІ М.В.ЛИСЕНКА" ЄДРПОУ: 38385217ДК 021:2015: 98340000-8 Послуги з тимчасового розміщення (проживання) та офісні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги психологів під час проведення заходу- ID: UA-2026-08-31-012387-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245661
Громадська спілка Вінницький аналітично-просвітницький центр «Ветеранський простір» ЄДРПОУ: 43622201ДК 021:2015: 85120000-6 Лікарська практика та супутні послугиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро 5),талон- ID: UA-2026-08-31-012385-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245660
Брусилівська селищна рада Житомирського району Житомирської області ЄДРПОУ: 04348504ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15820000-2 «Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів»- ID: UA-2026-08-31-012384-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245659
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №З "ОЛЕНКА" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 35786985ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Господарські товари- ID: UA-2026-08-31-012383-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245658
Державна спеціалізована установа "Вінницьке обласне бюро судово-медичної експертизи" ЄДРПОУ: 05484497ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Шини індустріальні- ID: UA-2026-08-31-012381-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245657
Мобільний рятувальний центр швидкого реагування "Львів" Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 14372923ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 15830000-5 Цукор і супутня продукція- ID: UA-2026-08-31-012382-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245656
ТЕРЕБЛЯНСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЛІЦЕЙ БУШТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38850870ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Молоко коров'яче ультрапастеризоване, 2,5%, пакет картонний (плоский), ДСТУ 2661, 900...×-
Молоко коров'яче ультрапастеризоване, 2,5%, пакет картонний (плоский), ДСТУ 2661, 900-1000г (ДК 021:2015:15510000-6 Молоко та вершки)
- ID: UA-2026-08-31-012378-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245655
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР МЕДИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА ПАЛІАТИВНОЇ ДОПОМОГИ ДІТЯМ "ДІВА МАРІЯ" ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01992660ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мішки п/п 90*55 см або еквівалент- ID: UA-2026-08-31-012372-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245654
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА ІНСТИТУТ ЗЕРНОВИХ КУЛЬТУР НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 00496662ДК 021:2015: 18930000-7 Мішки та пакетиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги, пов’язані з базами даних (послуги щодо користування автоматизованою системою вико...×-
Послуги, пов’язані з базами даних (послуги щодо користування автоматизованою системою виконавчого провадження) код ДК 021:2015- 72320000-4
- ID: UA-2026-08-31-012380-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245653
Одеське міжрегіональне управління Міністерства юстиції України ЄДРПОУ: 45862901ДК 021:2015: 72320000-4 Послуги, пов’язані з базами данихАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
М'ясо (Філе куряче, охолоджене, ДСТУ 3143, Окіст свинний, без кістки, охолоджений, ДС...×-
М'ясо (Філе куряче, охолоджене, ДСТУ 3143, Окіст свинний, без кістки, охолоджений, ДСТУ 4590)
- ID: UA-2026-08-31-012376-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245652
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЯКУШИНЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ" ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26235309ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картка первинного обліку- ID: UA-2026-08-31-012375-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245651
Надвірнянська міська рада ЄДРПОУ: 04054257ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 33600000-6 Фармацевтична продукція- ID: UA-2026-08-31-012377-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245650
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 08735882ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-