-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з тимчасового розміщення (проживання) запрошених Замовником театральних колективів та окремих виконавців - учасників фестивалю «Схід Опера Фест - 2026» в рамках виконання Договору про надання гранту № 9EVE11-26258 від 01 червня 2026 року.
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012390-a
Завершена
33 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
efc12541dc1c4bd1a9314869dbecb30a
Внутрішній номер закупівлі:
30245663
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012390-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ ІМЕНІ М.В.ЛИСЕНКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38385217
-
Адреса:
61057, Україна, Харківська область, Харків, вул. Сумська, 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кірічик Ю.С. 380577077015 kupkhnatob@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
98340000-8 Послуги з тимчасового розміщення (проживання) та офісні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. Унікальний номер оголошення про проведення відкритих торгів: UA-2026-08-09-000222-a
Очікувана вартість:
33 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з тимчасового розміщення (проживання) запрошених Замовником театральних колективів та окремих виконавців - учасників фестивалю «Схід Опера Фест - 2026» в рамках виконання Договору про надання гранту № 9EVE11-26258 від 01 червня 2026 року.
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 15.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071139
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
33 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 18:40
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
a72c6999097e4f638870359f0a9d8762
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-012390-a-a1
Постачальник:
Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071139
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
31/08-Ф
Сума договору:
33 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
27 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний