-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мішки п/п 90*55 см або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012372-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
13 333.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
00
год
32
хв
10
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
8bfd4ecf713140b58c76a41217195bf3
Внутрішній номер закупівлі:
30245654
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012372-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА ІНСТИТУТ ЗЕРНОВИХ КУЛЬТУР НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00496662
-
Адреса:
49009, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вул. Вернадського Володимира, будинок 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Віктор Губін +380678877875 gub7070@gmail.com https://www.institut-zerna.com
Класифікатор ДК 021:2015:
18930000-7 Мішки та пакетиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
13 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 18:37 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 18:37 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 18:37 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 15:01
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴13 333.33 Мішки п/п 90*55 см або еквівалент