• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 33600000-6 Фармацевтична продукція

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)

382 500.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
23
год
31
хв
33
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: d3d87433d1094df5a6e099b9298e5de2
Внутрішній номер закупівлі: 30245650
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-012377-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Ірина Шушпаннікова +380964778262 i.shushpannikova@hmc.mvs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 382 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 18:37 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 18:37 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 18:37 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 14:24

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴382 500.00 ДК 021:2015 33600000-6 Фармацевтична продукція