-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти 5-11 класів...×-
Послуги з забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти 5-11 класів (кейтеринг)
- ID: UA-2026-09-02-011658-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270426
Опорний заклад освіти "Щасливський академічний ліцей" Пристоличної сільської ради Бориспільського району Київської області ЄДРПОУ: 22203330ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення експертизи кошторисної частини проектної документації "Поточний ремонт час...×-
Проведення експертизи кошторисної частини проектної документації "Поточний ремонт частини приміщення в курсантській їдальні (холодний цех) в будівлі А2-3 Львівського державного університету внутрішніх справ, вул. Городоцька, 26 у м. Львові". Коригування.
- ID: UA-2026-09-02-011643-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270423
Львівський державний університет внутрішніх справ ЄДРПОУ: 08571995ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Повнокольорова цифрова система друку типу Konica Minolta AccurioPrint C5065 або еквівалент- ID: UA-2026-09-02-011645-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270422
Національна академія Служби безпеки України ЄДРПОУ: 20001823ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 18 днів (до 20.09.26 17:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Профілактичний ремонт однофазного електронного лічильника електроенергії- ID: UA-2026-09-02-011659-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270421
Відділ культури,молоді,спорту та туризму Дубовецької сільської ради ЄДРПОУ: 44073116ДК 021:2015: 50411300-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування лічильників електроенергіїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби. Цукерки маршмелоу....×-
ДК 021:2015 - 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби. Цукерки маршмелоу. Цукерки желейні.Відповідно до договору № 6184/897 від 02.09.2026 року та додатків до нього. Додатково виділені кошти згідно рішення сімдесят дев’ятої сесії VІІІ скликання від 20 серпня 2026 року за № 13-79/2026 «Про внесення змін до селищного бюджету Чемеровецької селищної територіальної громади на 2026 рік.
- ID: UA-2026-09-02-011661-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270420
ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
квіткова продукція- ID: UA-2026-09-02-011652-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270418
ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікації (Курси підвищення кваліфі...×-
Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікації (Курси підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-геодезистів)
- ID: UA-2026-09-02-011639-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270417
Акціонерне товариство "Укртрансгаз" ЄДРПОУ: 30019801ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги доступу до мережі передачі даних Провайдера з виходом в мережу Інтернет,за адресою...×-
Послуги доступу до мережі передачі даних Провайдера з виходом в мережу Інтернет,за адресою:Дніпропетровська обл.,Дніпровський р-н.,сел.Царичанка,вул.Робітнича,20 зі швидкостю 10 мБ/с за вересень 2026 року Послуги надання статичної ІР адреси
- ID: UA-2026-09-02-011646-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270415
КП ''Царичанське виробниче об'єднання житлово- комунального господарства'' Царичанської селищної ради ЄДРПОУ: 44081010ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
бланки- ID: UA-2026-09-02-011648-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270414
Станишівська сільська рада ЄДРПОУ: 04348444ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Медикаменти- ID: UA-2026-09-02-011654-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270412
Відділ освіти виконавчого комітету Самбірськоі міськоі ради ЄДРПОУ: 33465030ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічні умови на приєднання об'єкту "Реконструкція дитячого садка з будівництво...×-
Технічні умови на приєднання об'єкту "Реконструкція дитячого садка з будівництвом корпусу на 60 дітей за адресою Надвірнянський р-н, с. Пнів, вул. Січових Стрільців, 104 (2624085601:01:005:0229)"
- ID: UA-2026-09-02-011642-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270409
ПАСІЧНЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04354686ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Нове будівництво модульних транспортабельних котелень за адресою: м. Харків вул. *** (рез...×-
«Нове будівництво модульних транспортабельних котелень за адресою: м. Харків вул. *** (резервне живлення). Коригування. Протиуламкові загородження. (по ДК 021:2015- 45251000-1 – Будівництво електростанцій і теплових станцій)»
- ID: UA-2026-09-02-011617-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270403
КП "ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ" ЄДРПОУ: 31557119ДК 021:2015: 45251000-1 Будівництво електростанцій і теплових станційЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фурнітура різна- ID: UA-2026-09-02-011635-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270401
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1472 ЄДРПОУ: 14321541ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Медичні послуги- ID: UA-2026-09-02-011600-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270400
Відділ освіти та гуманітарної роботи Демидівської селищної ради ЄДРПОУ: 41845587ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труба профільна 20х30х1,8мм, труба профільна 20х40, труба профільна 40х40х2, труба профіль...×-
Труба профільна 20х30х1,8мм, труба профільна 20х40, труба профільна 40х40х2, труба профільна 40х60 (44160000-9 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби)
- ID: UA-2026-09-02-011634-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270399
Білогірська селищна рада ЄДРПОУ: 04403143ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАктивна -