-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Повнокольорова цифрова система друку типу Konica Minolta AccurioPrint C5065 або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-011645-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 20.09.26 17:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 20.09.26 17:00)
1 166 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
18
год
32
хв
01
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
30474bd61e2f43f18ea565e1f81f93dd
Внутрішній номер закупівлі:
30270422
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-011645-a
Замовник:
Національна академія Служби безпеки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
20001823
-
Адреса:
03195, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. М. Максимовича, 22
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Анастасія Марченко +380445277485 tender.na2@ssu.gov.ua http://www.academy.ssu.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 166 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 16:13 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 16:13 - 20.09.2026 17:00
Період оскарження:
02.09.2026 16:13 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:49
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 166 000.00 Повнокольорова цифрова система друку типу Konica Minolta AccurioPrint C5065 або еквівалент