-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Повнокольорова цифрова система друку типу Konica Minolta AccurioPrint C5065 або еквівалент
Оголошено тендер
1 399 200.00
UAH
Номер:
94319b37e53d4e03be9849d235e6a850
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-013939-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Національна академія Служби безпеки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
20001823
-
Адреса:
03195, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. М. Максимовича, 22
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Національна академія Служби безпеки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
20001823
-
Адреса:
03195, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. М. Максимовича, 22
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
1 399 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Повнокольорова цифрова система друку типу Konica Minolta AccurioPrint C5065 або еквівалент
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
02.09.2026 15:56
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Повнокольорова цифрова система друку типу Konica Minolta AccurioPrint C5065 або еквівалент
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6521010 - Забезпечення заходів у сфері безпеки держави та діяльності органів системи Служби безпеки України
Сума1 399 200.00 UAH