-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікації (Курси підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-геодезистів)
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-011639-a
Завершена
11 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
2f0cbc2b2a034ce38d3eb7a3e17140b1
Внутрішній номер закупівлі:
30270417
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-011639-a
Замовник:
Акціонерне товариство "Укртрансгаз"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019801
-
Адреса:
01021, Україна, Київська область, Київ, Кловський узвіз, будинок, 9/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Булаш Світлана Василівна 380444612332 bulash-sv@utg.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
25.06.2026 р., на веб-порталі Уповноваженого органу оприлюднено оголошення № UA-2026-06-25-011115-a про початок проведення процедури відкритих торгів за предметом закупівлі «Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікації (Курси підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-геодезистів)». Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 03 липня 2026 р. 1400. В зв’язку з тим, що не було подано жодної тендерної пропозиції для участі у вказаних відкритих торгах у вищезазначений строк, електронною системою було автоматично відмінено процедуру відкритих торгів. Враховуючи вищевикладене та керуючись підпунктом 6 пункту 13 «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022
№ 1178 (із змінами), а саме: «відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися
від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації;» наявна підстава для здійснення закупівлі «Курси підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-геодезистів» за кодом Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015: 80570000-0 «Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікації» без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу на суму 11 000,00 грн без ПДВ, виконавець - Київський національний університет будівництва і архітектури, в особі відокремленого структурного підрозділу «Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури»
Очікувана вартість:
11 000.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
інша подія - 100%
- Подіяінша подія
- ОписЗамовник сплачує вартість послуг протягом 7 (семи) робочих днів з дня отримання від Виконавця рахунку-фактури
- Розмір100%
- ТипАванс
- Період у днях7 робочі дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- ОписПослуги надаються в межах строку дії договору: з моменту підписання по 31 грудня 2026 року (орієнтовно 122 календарних дні)
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях122 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Курси підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-геодезистів (2 особи)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Україна, Київська область, Аудиторно м. Київ та дистанційне онлайн навчання за місцезнаходженням Виконавця та Замовника (м. Київ та інша територія України, за виключенням території, статус якої згідно з законодавством України встановлено, як тимчасово окупована, та території, яка не контролюється українською владою)
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Київський національний університет будівництва і архітектури в особі відокремленого структурного підрозділу «Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури»
×
-
Код ЄДРПОУ:
38639433
-
Контактна особа:
Ірина ТРУШ 380445971977 skrynka.doviry@iino.in.ua
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, Відомості, про кінцевого бенефіціарного власника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, відсутні (Довідка щодо причин відсутності інформації про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи додається).
Ціна пропозиції
11 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 16:13
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
5eb25b420b6c463bbf9278634299cf7c
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-011639-a-a1
Постачальник:
Київський національний університет будівництва і архітектури в особі відокремленого структурного підрозділу «Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури»
×
-
Код ЄДРПОУ:
38639433
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, Відомості, про кінцевого бенефіціарного власника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, відсутні (Довідка щодо причин відсутності інформації про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи додається).
Номер договору:
2608000095
Сума договору:
11 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний