-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти 5-11 класів (кейтеринг)
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-011658-a
Завершена
3 672 200.00
UAH без ПДВ
Номер:
b9bfb2865ccf421297b967b992df5ce2
Внутрішній номер закупівлі:
30270426
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-011658-a
Замовник:
Опорний заклад освіти "Щасливський академічний ліцей" Пристоличної сільської ради Бориспільського району Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22203330
-
Адреса:
08325, Україна, Київська область, Бориспільський район, с. Щасливе, вул. Фестивальна, будинок 37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Найденко Наталія 380999208563 83nvk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
3 672 200.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти 5-11 класів (кейтеринг)
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.09.2026 - 31.10.2026
Місце постачання
08325, Україна, Київська область, Бориспільський район, с. Щасливе, вул. Фестивальна, будинок 37
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БЕСТ-КЕЙТЕРІНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45621423
-
Контактна особа:
Кондуфор Юлія Юріївна 380996806950
-
Адреса:
36040, Україна, Полтавська область, Полтава, вул.Героїв України, будинок 7, квартира 126
Ціна пропозиції
3 672 200.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 16:13
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
cb58fa9858b0445cac208c33c57a49b3
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-011658-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БЕСТ-КЕЙТЕРІНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45621423
-
Адреса:
36040, Україна, Полтавська область, Полтава, вул.Героїв України, будинок 7, квартира 126
Номер договору:
226
Сума договору:
3 672 200.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 14:00
Статус:
Підписаний