-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів 10 класів Ліцею ім.Романа Шухевича Івано-Ф...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів 10 класів Ліцею ім.Романа Шухевича Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг), які навчаються на базі Ліцею №13 Івано-Франківської міської ради, що розташований за адресою:Україна, м.Івано-Франківськ, вул. Галицька, 65
- ID: UA-2026-08-31-013228-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246402
Ліцей ім.Романа Шухевича Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 26264185ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів Ліцею №10 Івано-Франківської м...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів Ліцею №10 Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)
- ID: UA-2026-08-31-013225-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246399
ЛІЦЕЙ № 10 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20558891ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (ноутбуки та БФП)- ID: UA-2026-08-31-013223-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246397
Одеський державний аграрний університет ЄДРПОУ: 00493008ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Ліцею №20 Івано-Франкі...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Ліцею №20 Івано-Франківської міської ради(аутсорсинг)
- ID: UA-2026-08-31-013220-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246395
ЛІЦЕЙ №20 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37794935ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Буряк столовий першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТУ 7033; Морква свіжа, першого товарног...×-
Буряк столовий першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТУ 7033; Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035; Капуста білоголова свіжа, пізньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037; Цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ 3234
- ID: UA-2026-08-31-013218-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246394
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ГЛИБОЧИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 42086703ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського хар...×-
Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
- ID: UA-2026-08-31-013221-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246393
Комунальна установа Миколаївський зоопарк ЄДРПОУ: 02219760ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладн...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2026-08-31-013216-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246392
ІЛЬКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ АГРОНОМІЧНОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26242189ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям (Вивезення тве...×-
ДК 021:2015 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям (Вивезення твердих побутових відходів)
- ID: UA-2026-08-31-013217-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246391
ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Запасні частини до легкових автомобілів- ID: UA-2026-08-31-013219-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246390
Військова частина А5164 ЄДРПОУ: 26643267ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сири- ID: UA-2026-08-31-013215-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246389
Комунальний заклад "Мартинівський ліцей" Жмеринської міської територіальної громади ЄДРПОУ: 26242539ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електророзподільні кабелі- ID: UA-2026-08-31-013214-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246388
КП Парковий культурно- спортивний комплекс ЄДРПОУ: 40636295ДК 021:2015: 31320000-5 Електророзподільні кабеліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цемент- ID: UA-2026-08-31-013213-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246387
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ГУРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44074511ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
79419000-4 Консультаційні послуги з питань оцінювання (Послуги з визначення незалежної рин...×-
79419000-4 Консультаційні послуги з питань оцінювання (Послуги з визначення незалежної ринкової вартості окремих елементів благоустрою комунальної власності
- ID: UA-2026-08-31-013212-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246385
КП "КИЇВ.ПРОЗОРО" ЄДРПОУ: 31108609ДК 021:2015: 79419000-4 Консультаційні послуги з питань оцінюванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Диск пелюстковий- ID: UA-2026-08-31-013211-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246384
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА КОНТОРА - 4" ЄДРПОУ: 38337142ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Централізована охорона- ID: UA-2026-08-31-013209-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246383
АРХІВНИЙ ВІДДІЛ КОЛОМИЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 38521356ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -