-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
79419000-4 Консультаційні послуги з питань оцінювання (Послуги з визначення незалежної ринкової вартості окремих елементів благоустрою комунальної власності
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013212-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
77 933.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
01
год
09
хв
51
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
6f953d30fbc24111b99f3fa440f27a29
Внутрішній номер закупівлі:
30246385
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013212-a
Замовник:
КП "КИЇВ.ПРОЗОРО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31108609
-
Адреса:
01044, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ХРЕЩАТИК будинок 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр ТРОХИМЧУК +380674287203 tender31108609@gmail.com https://kyivprozoro.kyiv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
79419000-4 Консультаційні послуги з питань оцінюванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
77 933.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 21:14 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 21:14 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 21:14 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 15:33
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴77 933.33 79419000-4 Консультаційні послуги з питань оцінювання (Послуги з визначення незалежної ринкової вартості окремих елементів благоустрою комунальної власності