-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гарнітура бездротова- ID: UA-2026-08-31-012626-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245867
Фонд розвитку інновацій ЄДРПОУ: 42688455ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовціАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бронежилети модульні (Лот 1 - Бронежилет модульний (Тип 2, Рівень П, Вид 4, комплектність:...×-
Бронежилети модульні (Лот 1 - Бронежилет модульний (Тип 2, Рівень П, Вид 4, комплектність: 1-5) (НР ТЕЦ); Лот 2 – Бронежилет модульний (Тип 2, Рівень П, Вид 4, комплектність: 1-5) (НР ОСР); Лот 3 - Бронежилет модульний (Тип 2, Рівень П, Вид 4, комплектність: 1-5) (НЯ ТЕЦ))
- ID: UA-2026-08-31-012619-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245866
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундируванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реконструкція Бази KП "Благоустрій" укладання території дорожньою плиткою в с. П...×-
Реконструкція Бази KП "Благоустрій" укладання території дорожньою плиткою в с. Петропавлівська Борщагівка Бучанського району Київської області. Коригування (додаткові роботи)
- ID: UA-2026-08-31-012620-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245865
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" БОРЩАГІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 37227875ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло до бензопили та бензокоси- ID: UA-2026-08-31-012621-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245864
ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття на вул.Шевченка від буд.№23 до буд.27 в с.Шубків, Рівн...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття на вул.Шевченка від буд.№23 до буд.27 в с.Шубків, Рівненського району Рівненської області
- ID: UA-2026-08-31-012622-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245863
Білокриницька сільська рада ЄДРПОУ: 04387125ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені- ID: UA-2026-08-31-012615-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245862
ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги зі страхування- ID: UA-2026-08-31-012618-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245858
ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор- ID: UA-2026-08-31-012617-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245857
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №7 "СОНЕЧКО" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36317810ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Система для селективної серцевої абляції- ID: UA-2026-08-31-012610-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245856
ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 37 днів (до 08.10.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-012612-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245855
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Модульний автоматичний вимикач- ID: UA-2026-08-31-012609-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245854
Державна реабілітаційна установа «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Мрія» ЄДРПОУ: 22440082ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування первинних засобів пожежогасіння- ID: UA-2026-08-31-012608-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245853
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ЛУЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ №27 ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 42353228ДК 021:2015: 50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аміачна селітра або еквівалент- ID: UA-2026-08-31-012604-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245850
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА ІНСТИТУТ ЗЕРНОВИХ КУЛЬТУР НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 00496662ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добриваПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція (яйця)- ID: UA-2026-08-31-012606-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245848
ТЕРЕБЛЯНСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЛІЦЕЙ БУШТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38850870ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочерізка Robot coupe cl 50 e- ID: UA-2026-08-31-012602-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245847
Середня загальноосвітня школа №72 ЄДРПОУ: 20781471ДК 021:2015: 42215100-7 Машини для нарізання продуктів харчуванняЗавершена -