-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Плитка тротуарна, 1000х500х60 мм
Оголошено тендер
46 432.50
UAH
Номер:
f822fd1dad3444b4b1c377c5383311cd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-013677-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АТ "УКРПОШТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560045
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, вул. Хрещатик, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560045
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, вул. Хрещатик, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
46 432.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Плитка тротуарна, 1000х500х60 мм
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
Дата опублікування:
01.09.2026 17:04
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума46 432.50 UAH