• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Плитка тротуарна, 1000х500х60 мм

Мова тендерної пропозиції українська. Всі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові ніж українська, учасник надає переклад цього документа на українську мову. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник. Терміни поставки Товарів в оголошенні наведені орієнтовні, детальна інформація щодо умов поставки Товарів визначена в умовах тендерної документації, зокрема в проєкті договору про закупівлю. Застосовані критерії оцінки – ціна (100%).

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 17.09.26 23:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 17.09.26 23:00)

38 693.75 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
03
год
26
хв
29
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 6e33a1f8329942a9835bc25f27c567a7
Внутрішній номер закупівлі: 30257700
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-010892-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
Контактна особа: Олексенко Вікторія Ростиславівна 380733061136 oleksenko-vr@ukrposhta.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 38 693.75 UAH без ПДВ
Період уточнення: 01.09.2026 17:20 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.09.2026 17:20 - 17.09.2026 23:00
Період оскарження: 01.09.2026 17:20 - 14.09.2026 00:00
Аукціон: з 18.09.2026 11:02

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴38 693.75 Плитка тротуарна, 1000х500х60 мм