-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тарілка 19.5 см, салатник 12см- ID: UA-2026-09-02-003372-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262244
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЄРКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04409358ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вершкове масло- ID: UA-2026-09-02-003391-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262243
ВСП "Івано-Франківський фаховий коледж ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій" ЄДРПОУ: 38376658ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Килим- ID: UA-2026-09-02-003375-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262242
ДК 021:2015: 39530000-6 Килимові покриття, килимки та килимиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Бурове обладнання- ID: UA-2026-09-02-003353-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262241
Військова частина Т0950 ЄДРПОУ: 26629221ДК 021:2015: 43130000-3 Бурове обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники- ID: UA-2026-09-02-003379-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262240
ДП ТНЗ "Білоцерківський професійний ліцей" ЄДРПОУ: 02544572ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні матеріали- ID: UA-2026-09-02-003380-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262239
Інститут електронної фізики Національної академії наук України ЄДРПОУ: 05540008ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лічильник холодної води; 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин...×-
Лічильник холодної води; 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-09-02-003415-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262238
ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп'ютерна техніка (ноутбук, системний блок).- ID: UA-2026-09-02-003348-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262237
Виконавчий комітет Вербківської сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 40210149ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з проведення медичного огляду- ID: UA-2026-09-02-003369-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262236
Відокремлений структурний підрозділ «Старобільський фаховий коледж Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» ЄДРПОУ: 38762218ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 "45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи" ("Капітальний...×-
ДК 021-2015 "45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи" ("Капітальний ремонт навчального кабінету ОЗ "Болградський ліцей" Болградської міської ради Одеської області під створення сучасного освітнього простору, за адресою: м. Болград, вул. Ізмаїльська, 1-А")
- ID: UA-2026-09-02-003361-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262235
Відділ освіти Болградської міської ради Одеської області ЄДРПОУ: 44047320ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Освіжувачі повітря- ID: UA-2026-09-02-003394-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262234
Виконавчий комітет Бориславської міської ради ЄДРПОУ: 22400792ДК 021:2015: 39811100-1 Освіжувачі повітряАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оплата заборгованості за спожиту електричну енергію за тристороннім договором № 51715П/96-...×-
Оплата заборгованості за спожиту електричну енергію за тристороннім договором № 51715П/96-26 від 02.09.2026р. (за Сандул І.Г.)
- ID: UA-2026-09-02-003430-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262233
Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій ЄДРПОУ: 40307075ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44220000-8 Столярні вироби- ID: UA-2026-09-02-003374-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262232
ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М'ясо (м'ясо заморожена)- ID: UA-2026-09-02-003368-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262231
Комунальний Заклад "Первомайський центр соціально - психологічної реабілітації дітей" Миколаївської обласної ради ЄДРПОУ: 25380021ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади (Холодильники)- ID: UA-2026-09-02-003371-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262228
Комунальне некомерційне підприємство "Любарська лікарня" Любарської селищної ради Житомирської області ЄДРПОУ: 01991754ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 09:00)
-