• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Комп'ютерна техніка (ноутбук, системний блок).

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)

149 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
04
год
37
хв
13
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 57686d24ba1e43848414f2cd1853f6b3
Внутрішній номер закупівлі: 30262237
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-003348-a   
Замовник: Виконавчий комітет Вербківської сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області
Контактна особа: Наталія Самсоненко +380953402258 zakupkipromua2022@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 149 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 11:06 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 11:06 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження: 02.09.2026 11:06 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 18.09.2026 12:16

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴149 000.00 Комп'ютерна техніка (ноутбук, системний блок).