• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Комп'ютерна техніка (ноутбук, системний блок).

Оголошено тендер

178 800.00 UAH
Номер: c2bd7f41acd04c3db37af2569ac75b75
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-02-003813-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Виконавчий комітет Вербківської сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області
Замовник: Виконавчий комітет Вербківської сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області
Очікувана вартість: 178 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Комп'ютерна техніка (ноутбук, системний блок).
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 02.09.2026 10:49

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Ноутбук тип 1
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)
Ноутбук тип 2
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)
Ноутбук тип 3
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)
Ноутбук тип 4
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)
Системний блок
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяВербківська
Сума178 800.00 UAH