• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування та/або ремонту гідравлічного обладнання DOA, Stanley та зварювального обладнання MOSA

Оголошено тендер

1 029 824.84 UAH
Номер: 1004905f1aa34876bbd4a0db6d556b7e
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-016025-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Акціонерне товариство Київгаз
Замовник: Акціонерне товариство Київгаз
Очікувана вартість: 1 029 824.84 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з технічного обслуговування та/або ремонту гідравлічного обладнання DOA, Stanley та зварювального обладнання MOSA
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Дата опублікування: 31.08.2026 22:33

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 029 824.84 UAH