-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та/або ремонту гідравлічного обладнання DOA, Stanley та зварювального обладнання MOSA
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013542-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 16.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 16.09.26 00:00)
858 187.36
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
18
год
54
хв
03
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
39f6dcd109b848f78afbfc990fafc1e0
Внутрішній номер закупівлі:
30246714
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013542-a
Замовник:
Акціонерне товариство Київгаз
×
-
Код ЄДРПОУ:
03346331
-
Адреса:
01103, Україна, Київська область, Київ, вул. Михайла Бойчука, буд. 4-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Стретович Олександр 380504863723 streetjaka@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
858 187.36 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 22:43 - 13.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 22:43 - 16.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 22:43 - 13.09.2026 00:00
Аукціон:
з 16.09.2026 14:30
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴858 187.36 Послуги з технічного обслуговування та/або ремонту гідравлічного обладнання DOA, Stanley та зварювального обладнання MOSA