-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Холодильники- ID: UA-2026-09-01-003046-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249904
ДК 021:2015: 39711110-3 Холодильники з морозильною камероюАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти 5-11 класів (...×-
Послуги з забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти 5-11 класів (кейтеринг)
- ID: UA-2026-09-01-003043-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249903
Бориспільський ліцей імені Костянтина Могилка Бориспільської міської ради Київської області ЄДРПОУ: 22201963ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по розміщенню інформаційних матеріалів з висвітлення діяльності Володимирської міс...×-
Послуги по розміщенню інформаційних матеріалів з висвітлення діяльності Володимирської міської ради та її виконавчого комітету в газеті "Слово правди"
- ID: UA-2026-09-01-003042-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249902
Виконавчий комітет Володимирської міської ради ЄДРПОУ: 04051282ДК 021:2015: 79810000-5 Друкарські послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
поличка настінна- ID: UA-2026-09-01-003037-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249901
ФІНАНСОВИЙ ВІДДІЛ БУЖАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43968545ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ковбаса вар. «Філейна» 1с.- ID: UA-2026-09-01-003036-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249900
ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по погодженню наявності мереж водопроводу та каналізації на вул. Пимоненка,16- ID: UA-2026-09-01-003033-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249898
ЛЬВІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АРХІТЕКТУРНО-ПЛАНУВАЛЬНЕ БЮРО" ЄДРПОУ: 01526968ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами- ID: UA-2026-09-01-003023-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249895
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПІДГАЄЦЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ" ЄДРПОУ: 02547530ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шкільний та спортивний одяг для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування- ID: UA-2026-09-01-003031-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249893
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДЕВЛАДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43383693ДК 021:2015: 18110000-3 Формений одягЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту по об'єкту: "Організація дорожнього руху в с. Двубії...×-
Послуги з поточного ремонту по об'єкту: "Організація дорожнього руху в с. Двубіївка по вул. Різдвяна (нанесення та відновлення дорожньої розмітки)"
- ID: UA-2026-09-01-003017-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249891
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ РУСЬКОПОЛЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04410918ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція тваринництва та супутня продукція- ID: UA-2026-09-01-003030-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249886
Вище професійне училище №19 м. Дрогобича ЄДРПОУ: 02545494ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
26Т-763_44110000-4 Конструкційні матеріали (Блоки фундаментні ФБС в асортименті) (Лот №1 -...×-
26Т-763_44110000-4 Конструкційні матеріали (Блоки фундаментні ФБС в асортименті) (Лот №1 - 44110000-4 Конструкційні матеріали (Блоки фундаментні ФБС в асортименті); Лот №2 - 44110000-4 Конструкційні матеріали (Блоки фундаментні ФБС в асортименті))
- ID: UA-2026-09-01-003027-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249885
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Горошок зелений заморожений ваговий; Томатна паста 0.510г; Суміш компотна заморожена вагов...×-
Горошок зелений заморожений ваговий; Томатна паста 0.510г; Суміш компотна заморожена вагова код за ДК 021:2015 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
- ID: UA-2026-09-01-003024-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249884
ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Заглушка поліпропіленова, коліно латунне, коліно поліпропіленове, трійник поліпропіленовий...×-
Заглушка поліпропіленова, коліно латунне, коліно поліпропіленове, трійник поліпропіленовий, трійник латунний, труба поліпропіленова, труба металопластикова, перехідник на чавун, ревізія пластикова, редукція ущільнююча, патрубок компенсаційний
- ID: UA-2026-09-01-003015-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249883
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 40538421ДК 021:2015: 44130000-0 Каналізаційні системиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 07.09.26 10:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Зарядні станції- ID: UA-2026-09-01-003014-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249879
Військова частина А1499 ЄДРПОУ: 26613384ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Світильники- ID: UA-2026-09-01-003011-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249878
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛЮБОМЛЬСЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ" ЛЮБОМЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37271416ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -