-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
26Т-763_44110000-4 Конструкційні матеріали (Блоки фундаментні ФБС в асортименті) (Лот №1 - 44110000-4 Конструкційні матеріали (Блоки фундаментні ФБС в асортименті); Лот №2 - 44110000-4 Конструкційні матеріали (Блоки фундаментні ФБС в асортименті))
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-003027-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
62 704 472.78
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
05
год
07
хв
02
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
db8f8be4f27c46c4bec7b241f65a8f21
Внутрішній номер закупівлі:
30249885
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-003027-a
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Іван Матанаха +380954767210 ivan.matanakha@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
62 704 472.78 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 11:27 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 11:27 - 17.09.2026 00:00
Період оскарження:
01.09.2026 11:27 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 17.09.2026 11:46
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴31 352 236.39 Лот №1 - Конструкційні матеріали (Блоки фундаментні ФБС в асортименті)
- Лот №2 ₴31 352 236.39 Лот №2 - Конструкційні матеріали (Блоки фундаментні ФБС в асортименті)