• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Блоки фундаментні ФБС в асортименті (Лот №1 - 44110000-4 Конструкційні матеріали (Блоки фундаментні ФБС в асортименті); Лот №2 - 44110000-4 Конструкційні матеріали (Блоки фундаментні ФБС в асортименті))

Оголошено тендер

75 245 367.34 UAH
Номер: a7e5900d86a54cc6891d37800c2805ac
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-01-003522-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Замовник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Очікувана вартість: 75 245 367.34 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Блоки фундаментні ФБС в асортименті (Лот №1 - 44110000-4 Конструкційні матеріали (Блоки фундаментні ФБС в асортименті); Лот №2 - 44110000-4 Конструкційні матеріали (Блоки фундаментні ФБС в асортименті))
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Дата опублікування: 01.09.2026 11:10

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума75 245 367.34 UAH